Baczność, ślisko! 18 Kwiecień 2016

admin

Wszędzie tam, w jakim kładziona jest mata dezynfekcyjna przejazdowa albo mata dezynfekcyjna klasycznego typu, powinno się obowiązkowo formować tropy ostrzegające o tym, iż powierzchnia może mieć malutką przyczepność, a co za tym idzie jest po prostu ślisko.

Typowa mata dezynfekcyjna przejazdowa jest tutaj okazjonalnym zagrożeniem, gdyż mata dezynfekcyjna dawana przede wszystkim do tego, by szedł po niej pracownik, jest często nieco delikatniejsza i pomimo nasączenia lekami poświęconymi do dezynfekcji, jakie energią istoty są bardzo poślizgowe, odmienne rozwiązania z zasięgu nawet faktury maty powodują, że możemy powiększyć przyczepność na nich i nie są tak złe, jak mata dezynfekcyjna przejazdowa.

  1. Jeżeli tego samego rodzaju rozwikłania zastosowane istniałyby tam, gdzie używana jest mata dezynfekcyjna przejazdowa, najwidoczniej beztroska użytkowania by wzrosła, jednakże równocześnie taka mata dezynfekcyjna przejazdowa mogłaby być znacznie mniej odporna na czynniki maszynowe i powstałby problem jej szybkiego zużywania się.
  2. Nie da się ponieważ schować, iż mata dezynfekcyjna przejazdowa najprawdopodobniej będzie musiała poradzić sobie ze znacznie ważniejszym naciskiem i znacznie większym tarciem, co oczywiście nie jest jakimś rozległym problemem, bowiem mata to mata i nic specjalnie wymyślnego, jednak użycie w jej wypadku pewnych rozwiązań egzystowałoby rzeczywiście niemożliwe.
  3. Nie trzeba tutaj oczywiście niczego demonizować.

Prozaiczna mata dezynfekcyjna przejazdowa nie jest więcej niebezpieczna dla ruchu pieszego niż dżdżysty dywan, zatem nie należy stawiać kwestii tak, jak gdyby w obszarze firmy gwałtownie powstało lodowisko i na pracowników padł niedysponowany lęk.

Ostrzeżenie przed śliskością powinno być powszechnym przypomnieniem, by patrzyć pod nogi, skorzystać z maty i uważać, by się nie poślizgnąć – .

Ten wpis opublikowano dnia poniedziałek, 18 Kwiecień 2016 o godz. 21:05 w kategorii jaką matę wybrać. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.